KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292069
nr 1629 2069
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, "Kvinna". Signerad. Olja på pannå, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 65x46 cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:04:34
31/5 22:07:06
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer